Składane
Funkcjonalne i proste materace składane
przeznaczone dla gości i do pokoi dziecięcych

Składane Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 788,00 zł

  Materac składany dwuosobowy wykonany jest z pianki poliuretanowej. Występuje w dziesięciu przyjemnych kolorach. Wygodny do małych pomieszczeń. Materac nie posiada stelaża i dzięki temu można go łatwo składać i rozkładać. Materac pełni funkcję podwójną, występuje, jako wygodny fotel po złożeniu, lub rozłożeniu, jako łóżko z właściwościami antyalergicznymi.

  788,00 zł
 • 622,00 zł

  Materac składany jednoosobowy wykonany jest z pianki poliuretanowej. Występuje w dziesięciu przyjemnych kolorach. Wygodny do małych pomieszczeń. Materac nie posiada stelaża i dzięki temu można go łatwo składać i rozkładać. Materac pełni funkcję podwójną, występuje, jako wygodny fotel po złożeniu, lub rozłożeniu, jako łóżko z właściwościami antyalergicznymi.

  622,00 zł
 • 275,00 zł
  1 Komentarz(y)

  Prosty i funkcjonalny materac przenośny. Składany z trzech elementów trwale przymocowanych ze sobą, zbudowany z pianki poliuretanowej. Do pokoi młodzieżowych i dziecięcych, jest również przydatny w czasie nocowania gości, ale równie dobrze sprawdza się, jako materac turystyczny. Materac po złożeniu zajmuje mało miejsca i można go...

  275,00 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów