Poduszki
Poduszki z gwarancją komfortowego
i optymalnego ułożenia podczas snu

Poduszki Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Poduszka Airsense z większą przepuszczalnością powietrz, dzięki otwartej strukturze komórkowej. Poduszka wykonana z pianki termoelastycznej zapewnia doskonałe podparcie okolic szyi podczas snu. Airsense utrzymuje górne partie kręgosłupa w odpowiednim ułożeniu, niezależnie od pozycji śpiącego.

  • Poduszka Lateksowa ma właściwości antyalergiczne. Kształt poduszki odpowiednio podpiera głowę i szyję, aby sen był zdrowy. Poduszka posiada pionowe kanaliki, dzięki czemu ma dobrą wentylację. Lateks, doskonale dopasowujący się do ciała, jest niezwykle sprężysty i wygodny

  • Niewielkich rozmiarów poduszka Pure, przeznaczona do odpowiedniego podparcia głowy nawet w podróży. Posiada ekologiczny wkład, który nie zawiera żadnych substancji toksycznych, a wszystkie szkodliwe środki chemiczne zostały zastąpione naturalnymi, niezmodyfikowanymi genetycznie, olejkami sojowymi. Zapewnia higieniczne warunki snu oraz...

  • Relaksacyjna poduszka pod nogi, przeznaczona do rozluźnienia mięśni oraz do pełnego rozluźnieni. Wygodna pozycja podniesionych nóg, przyniesie ulgę dla zmęczonych i obolałych kończyn. To produkt dla osób, które spędzają wiele godzin w pozycji stojącej. Specjalnie wyprofilowany wkład umożliwia odpowiednie ułożenie nóg od ud, poprzez łydki, aż do stóp.

  • Poduszka Shadow bardzo wysoka, dla osób lubiących taki układ podczas snu. Poduszka dokładnie podpiera górne partie kręgosłupa i utrzymuje go w odpowiednim ułożeniu, Wkład nie odkształca się, dzięki delikatnej i gęstej piance termoelastycznej. Jest bezpieczna dla osób z alergiami.

  • Poduszka Smart Latex zbudowana jest z dwóch materiałów: pianki termoelastycznej, która idealnie dopasowuje się do kształtów ciała oraz lateksu, który dzięki pionowym kanalikom zapewnia doskonałą wentylację i ma właściwości antyalergiczne. Forma poduszki odpowiednio podpiera głowę i szyję, aby sen był zdrowy.

  • Poduszka Smart Latex zbudowana jest z dwóch materiałów: pianki termoelastycznej, która idealnie dopasowuje się do kształtów ciała i pełne podparcie,  oraz lateksu, który dzięki pionowym kanalikom zapewnia doskonałą wentylację i ma właściwości antyalergiczne. Profil poduszki odpowiednio podpiera głowę i szyję, aby sen był zdrowy.

  • Poduszka z pianki termoelastycznej ma właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Forma poduszki odpowiednio dopasowuje się do kształtów ciała poprzez reakcję na temperaturę, aby sen był zdrowy. Pianka termoelastyczna to delikatny i sprężysty materiał, doskonale dopasowujący się do ciała.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów