Stelaże bez regulacji
Standardowe stelaże elastyczne oraz sztywne
stelaże do łóżek wykonane z drewna litego

Stelaże bez regulacji Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 239,00 zł

  Stelaż Arkadia I wykonany jest z brzozowych listew 3 centymetrowych. Budowa stelaża pozwala na komfortowe użytkowanie poprzez rozłożenie ciężaru ciała na jego powierzchni. Dodatkowo posiada funkcję regulacji twardości w części środkowej, co umożliwia ustawianie stopnia twardości zgodnie z potrzebami użytkownika.

  239,00 zł
 • 239,00 zł

  Stelaż Arkadia II do łóżek o niskiej burcie, wykonany jest z brzozowych listew 3 centymetrowych. Budowa stelaża pozwala na komfortowe użytkowanie poprzez rozłożenie ciężaru ciała na jego powierzchni. Dodatkowo posiada funkcję regulacji twardości w części środkowej, co umożliwia ustawianie stopnia twardości zgodnie z potrzebami użytkownika.

  239,00 zł
 • 178,00 zł

  Stelaż Patria I zbudowany jest z giętych listew sprężystych osadzonych w plastikowych uchwytach. Zapewnia optymalne podparcie materaca i poprawia jego dopasowanie do kształtu i ciężaru ciała. Nadaje się do wszystkich materaców bonellowych oraz utwardzonych kokosem.

  178,00 zł
 • 178,00 zł

  Stelaż Patria II, polecany jest do łóżek o niskiej burcie. Zbudowany z giętych listew jest sprężysty, a montaż ułatwiają plastikowe uchwyty. Stelaż zapewnia optymalne podparcie materaca i poprawia jego dopasowanie do kształtu i ciężaru ciała. Nadaje się do wszystkich materaców bonellowych oraz utwardzonych kokosem.

  178,00 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów