Nakładki hotelowe
Specjalne nakładki higieniczne do zabezpieczenia
materaca podstawowego przed zniszczeniem

Nakładki hotelowe Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
 • 65,00 zł

  Nakładka higieniczna 70 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  65,00 zł
 • 65,00 zł

  Nakładka higieniczna 80 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  65,00 zł
 • 65,00 zł

  Nakładka higieniczna 90 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  65,00 zł
 • 72,00 zł

  Nakładka higieniczna 100 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  72,00 zł
 • 85,00 zł

  Nakładka higieniczna 120 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  85,00 zł
 • 98,00 zł

  Nakładka higieniczna 140 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  98,00 zł
 • 112,00 zł

  Nakładka higieniczna 160 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  112,00 zł
 • 129,00 zł

  Nakładka higieniczna 180 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  129,00 zł
 • 142,00 zł

  Nakładka higieniczna 200 cm jest wyrobem medycznym i jest wykonana z materiału wodoodpornego zabezpiecza materac podstawowy przed przypadkowym zamoczeniem lub zniszczeniem. Nakładka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. W związku z tym wyrób objęty jest 8% stawką VAT.

  142,00 zł
 • 98,00 zł

  Nakładka moltonowa 70 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  98,00 zł
 • 98,00 zł

  Nakładka moltonowa 80 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  98,00 zł
 • 104,00 zł

  Nakładka moltonowa 90 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  104,00 zł
 • 109,00 zł

  Nakładka moltonowa 100 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  109,00 zł
 • 128,00 zł

  Nakładka moltonowa 120 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  128,00 zł
 • 143,00 zł

  Nakładka moltonowa 140 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  143,00 zł
 • 159,00 zł

  Nakładka moltonowa 160 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  159,00 zł
 • 176,00 zł

  Nakładka moltonowa 180 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  176,00 zł
 • 192,00 zł

  Nakładka moltonowa 200 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  192,00 zł
 • 208,00 zł

  Nakładka moltonowa 220 cm dwustronna służy do ochrony materacy przed zabrudzeniem i zalaniem. Pokrowiec ma właściwości paroprzepuszczalne i jest wodoodporny, równocześnie umożliwia wymianę powietrza. Wykonana jest z materiału trójwarstwowego miedzy innymi tkaniny bawełnianej, która ochładza nasz organizm i zapewnia odpowiednią wentylację ciała.

  208,00 zł
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów