Lateksowe
Wysokiej jakości materace lateksowe z
charakterystyczną elastycznością i przepuszczalnością

Lateksowe Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Materac Lotis należy do grupy materacy Eco. Posiada innowacyjne, nierówne ułożenie pianek pozwalające wydobyć aż cztery różne twardości. Jedną stronę materaca wypełnia sprężysta pianka o niestandardowym ułożeniu i kształcie, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie dla kręgosłupa, poza tym wykazuje wysoką odporność na rozwój bakterii....

  • Materac Roma należy do ekologicznych i wegańskich materacy. W całości wykonany z mleczka kauczukowego. Materac zapewnia wysoki komfort snu, dzięki precyzyjnemu podparciu ciała oraz wysokiemu stopniowi elastyczności. Jest niezwykle trwały i odporny na deformację. Szczególnie polecany dla osób alergicznych.

  • Materac Atena, młodzieżowy materac, należy do grupy materacy rehabilitacyjnych. Dzięki swojej sprężystości i elastyczności bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu ciała na całej długości zapewniając podparcie dla kręgosłupa. Zbudowany został z najwyższej jakości lateksu naturalnego i syntetycznego, co zapewnia doskonałą cyrkulacje powietrza i dzięki temu...

  • Materac Fides należy do linii materacy Premium. Zbudowany został z lateksu o siedmiu zróżnicowanych strefach twardości i zwiększonej gęstości, dzięki czemu doskonale dostosowuje się do kształtów ciała. Lateks użyty do produkcji materaca jest miękki w dotyku, ale po ułożeniu się na nim odczuwa się pełne i stabilne podparcie.

  • Materac Demeter należy do linii materacy Regular. Jest materacem dwustronnym, średnio twardym. Polecany  jako rehabilitacyjny, który ma siedem stref twardości. Idealnie dopasowuje się do kształtów ciała. Ułatwia przepływ powietrza, zmniejszając potliwość i rozwój bakterii. Wysokiej jakości pokrowiec Tencel  posiada Certyfi kat OEKO-TEX® Standard 100.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów