Dziecięce
W pełni ergonomiczne atestowane materace
dostosowane do odpowiedniego rozwoju dziecka

Dziecięce Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • 358,00 zł

  Eos 60 cm jest lateksowym materacem do łóżka dziecinnego. Jest wyjątkowo wytrzymały dzięki piance lateksowej o wysokiej gęstości i macie kokosowej. Materac jest odporny na odkształcenia. To materac średniotwardy odpowiedni dla masy dziecka, dopasowując się do kształtu ciała zapewniając prawidłowe podparcie dla kręgosłupa.

  358,00 zł
 • 448,00 zł

  Eos 70 cm jestlateksowym materacem do łóżka dziecinnego. Jest wyjątkowo wytrzymały dzięki piance lateksowej o wysokiej gęstości i macie kokosowej. Materac jest odporny na odkształcenia. To materac średniotwardy odpowiedni dla masy dziecka, dopasowując się do kształtu ciała zapewniając prawidłowe podparcie dla kręgosłupa.

  448,00 zł
 • 289,00 zł

  Korekcyjny materac Irys 60 cm. Zbudowany z pianki lateksowej, jest odporny na odkształcenia. Materac do łóżek dziecięcych idealnie dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając prawidłowe podparcie dla kręgosłupa. Lateks zapewnia przewiewność i zapobiega przegrzewaniu się ciała oraz zapewnia odprowadzanie wilgoci z materaca. Materac pozwala podczas...

  289,00 zł
 • 363,00 zł

  Korekcyjny materac Irys 70 cm. Zbudowany z pianki lateksowej, jest odporny na odkształcenia. Materac do łóżek dziecięcych idealnie dopasowuje się do kształtu ciała zapewniając prawidłowe podparcie dla kręgosłupa. Lateks zapewnia przewiewność i zapobiega przegrzewaniu się ciała oraz zapewnia odprowadzanie wilgoci z materaca. Materac pozwala podczas...

  363,00 zł
 • 159,00 zł

  Piankowy materac 60 cm do łóżeczek dziecinnych Talia jest odporny na odkształcenia. Zbudowany z pianki poliuretanowej średnim stopniu twardości, który zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa dziecka. Dzięki temu, iż materac jest dwustronny można go odwracać, co przedłuża jego żywotność. Materac piankowy polecany jest dla dzieci alergicznych.

  159,00 zł
 • 178,00 zł

  Piankowy materac do łóżeczek dziecinnych Talia 70 cm jest odporny na odkształcenia. Zbudowany z pianki poliuretanowej średnim stopniu twardości, który zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa dziecka. Dzięki temu, iż materac jest dwustronny można go odwracać, co przedłuża jego żywotność. Materac piankowy polecany jest dla dzieci alergicznych.

  178,00 zł
 • 204,00 zł

  Piankowy materac do łóżeczek dziecinnych Talia 80 cm jest odporny na odkształcenia. Zbudowany z pianki poliuretanowej średnim stopniu twardości, który zapewnia odpowiednie podparcie kręgosłupa dziecka. Dzięki temu, iż materac jest dwustronny można go odwracać, co przedłuża jego żywotność. Materac piankowy polecany jest dla dzieci alergicznych.

  204,00 zł
 • 299,00 zł

  Materac dziecięcy Uranos 60 cm należy do grupy materacy bonellowych. Zbudowany jest z elastycznych sprężyn z obu stron obłożony jest pianką poliuretanową, a po jednej stronie posiada płytę kokosową, która odpowiada za właściwy przepływ powietrza w środku materaca, co zapobiega poceniu się dzieci podczas snu.

  299,00 zł
 • 374,00 zł

  Materac dziecięcy Uranos 70 cm należy do grupy materacy bonellowych. Zbudowany jest z elastycznych sprężyn z obu stron obłożony jest pianką poliuretanową, a po jednej stronie posiada płytę kokosową, która odpowiada za właściwy przepływ powietrza w środku materaca, co zapobiega poceniu się dzieci podczas snu.

  374,00 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów